Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Prishtinë – Gjilan, Veterrnik

550,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34

Shitet shtëpia në lagjën Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 650m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhine me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz dhe banjo, garazhe….Në katin e parë gjendet një salloni super luksoz me dy palë divane, nje kuzhinë me tryezari,  tri dhoma gjumi secila prej dhomave ka banjo personale dhe garderobë. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi poasht  secila prej dhomave ka banjo personale dhe garderobë, tre ballkona, nje terase te madhe… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore , klimatizim, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 5.6 ari truall!…..

 • ID: 32
 • Adresa: Rr. Prishtinë - Gjilan, Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 6
 • Hapsira Totale: 650
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »