Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Perandori Justinian – Tophane

600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet zyrja me qera në lagjën Tophane. Zyret janë  në katin përdhes, që ka sipërfaqe prej 55m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një banjo,  ujë dhe rrymë 24 orë, alarm, kondicioner, ngrohje qëndrore. Zyret kanë një ambient pune shumë te mirë dhe qasje të  të mirë në qytet!…

 • ID: 103
 • Adresa: Rr. Perandori Justinian - Tophane
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 55
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »