Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Perandori Justinian – Pejton

1,400 /muaj

 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet me qera kati (P) i Objekti Afarist që gjindet në lagjen Pejton. Në katin  përdhese janë 220m²,  që përbëhen prej katër njësi pune (Zyre) dhe një sallë konference, katër banjo,… ngrohje qendrore (me naftë) / , klimatizim, sistem ventilimi, sistem alarmi, sistem kamerash dhe alarmi,  gjenerator, …dhe ësht shumë i pershtatshëm për afarizëm…!

 • ID: 15
 • Adresa: Rr. Perandori Justinian - Pejton
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 270
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »