Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Pashko Vasa – Pejton

4,300 /muaj

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 010

Lëshohetn zyret me qera në lagjën Pejton. Zyret janë përdhes plus katër katë, dhe kanë sipërfaqe prej 600m², dhe përbëhet nga dy hapësira qëndrore, shtatë hapësira pune, një kuzhinë, katër banjo, gjashtë ballkona,…Objekti ka 2 Hyrje / Dalje, ka klimë në çdo zyre (hapsirë pune), ka sistem të ngrohjes qenrore, dhe me rrymë e uje rrymë 24h,…

 • ID: 120
 • Adresa: Rr. Pashko Vasa - Pejton
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 600
 • Kat P+4
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »