Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Pajazit Ahmeti – Kalabria (Emshir)

80,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet banesa në lagjën Kalabria (Emshir), në kompleksin banesor (FEHI Capital). Banesa është në katin e V-të, që ka sipërfaqe prej 59.5m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa pritet të përfundoj në muajin Dhjetorë të vitit 2024.

 • ID: 301
 • Adresa: Rr. Pajazit Ahmeti - Kalabria (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 59.5
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »