Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Nobert Jokl – Bregu i Diellit

900 /muaj

 • 1
 • 2

Lëshohet lokali me qera në lagjen Bregu i Diellit. Lokali është  90m2 , ka një wc,  nxemje qëndrore,  terace…..

 • ID: 07
 • Adresa: Rr. Nobert Jokl – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 90
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »