Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. New York – Marigona Residence

290,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28

Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 261m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhine super moderne me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz dhe banjo….Në katin e parë gjendet një salloni i hapur në tërësi,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me dushë, një  banjo në koridor, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte që në afërsi ka edhe parkun e lagjës. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore , klimatizim, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 3 ari!…..

 • ID: 31
 • Adresa: Rr. New York – Marigona Residence
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 261
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »