Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Nevada – Marigona Residence

295,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Shitet shtëpia luksoze  në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 65m² borum në total jan 239m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy prej të cilave posedon banjon private me dushë , një  banjo në koridor, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore , klimatizim, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 2.8 ari. Shtëpia është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…..

 • ID: 15
 • Adresa: Rr. Nevada - Marigona Residence
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 239
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »