Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

41,500

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Shitet banesa në Fushë Kosovë, në kompleksin banesor ,,Apollonia” që ka 67m2 (Fletë poseduese) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa është në katin e tetë, dhe ka: një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ngrohje qëndrore. Banesa është tërsisht e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 297
 • Adresa: Rr. Nënë Tereza - Fushë Kosovë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 67
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »