Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ndue Perlleshi – Mati I

1,500 /muaj

 • 26
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25

Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Mati I  (afër Rr. B). Shtëpia është 300m2, dhe ka sallon me kuzhinë, pesë dhoma gjumi, tri banjo, 4 ballkon, ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, alarm, kamera, 2 Ari oborr, e mobiluar komplet.

 • ID: 04
 • Adresa: Rr. Ndue Perlleshi - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 300
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »