Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

115,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Shitet banesa në lagjen Ulpiana e orijentuar në Jug-Lindja respektivisht kah shkolla e mesëme e mjekësisë ,,Ali Sokoli”. Banesa është në katin e katërt dhe ka 75m² (Neto) e që përbëhet në katër njësi, një sallon të ndarë, një kuzhinë dhe trepazari, dy dhoma gjumi, 1 banjo,  dy ballkon, një shpajza, klimatizim, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h. Banesa ka pamje shumë të mirë që ofron një ambient të këndshëm dhe funksional për banim! Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 261
 • Adresa: Rr. Muslim Mulliqi - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 75
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »