Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

120,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjen Tophane, të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Deshishku Construction ”, kati i gjashtë që ka 117m2 banim. Banesa posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon, lift, garazhe, ngrohje qendrore (me rrymë) ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e pa mubiluar dhe si e tillë edhe shitet….!

 • ID: 199
 • Adresa: Rr. Murat Mehmeti - Tophane
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 117
 • Garazha: 1
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »