Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Murat Mehmeti – Tophane

195,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Shitet banesa luksoze në lagjën Tophane, në kompleksin banesor (Lesna). Banesa është në katin e V-të, që ka sipërfaqe prej 130m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkon, një shpajz, garazhe, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h. Banesa është e mobiluar me mobile të kualitetit të lartë dhe si e tillë edhe shitet…

 • ID: 293
 • Adresa: Rr. Murat Mehmeti - Tophane
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 130
 • Garazha: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »