Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Murat Mehmeti – Tophane

330 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohët banesa me qera  në lagjën Tophane. Banesa është në katin III-të, dhe ka sipërfaqe prej 68m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërësi. Qeramarrësi ka për obligim të paguaj vetëm shpenzimet e rrymës, ndërsa shpenzimet e ngrohjes qëndrore, ujin dhe mbeturinat i paguan qeradhënësi!

 • ID: 284
 • Adresa: Rr. Murat Mehmeti - Tophane
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 68
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »