Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

220 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 10

Lëshohët banesa me qera në lagjën Mati I. Banesa është në katin shtatë, dhe ka sipërfaqe prej 44m², që përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • ID: 314
 • Adresa: Rr. Muharrem Fejza - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 44
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »