Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Muharrem Fejza – Mati I

260 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesa me qera në lagjën Mati I të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Princesha Construction”. Banesa është në katin e VII-të, që ka sipërfaqe prej 75m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon… Në banesë ka ngrohje qëndrore, ashensor,  uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

 • ID: 275
 • Adresa: Rr. Muharrem Fejza - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 75
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »