Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

160,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Shitet banesa (Pent House) në lagjen Mati I, të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Chelsea Point”, kati i pestë që ka 127m² banim, dhe 44m² terasë. Banesa posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi, 3 banjo, 2 ballkon, lift, garazhe, kondicioner, ngrohje qendrore (me rrymë) ujë dhe rrymë 24h,….Banesa posedon fletë poseduse dhe bartja bëhet te noteri….!

 • ID: 197
 • Adresa: Rr. Muharrem Fejza - Mati I
 • Lokacioni:
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 171
 • Garazha: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »