Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Mis Edit Durham – Qendër

600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohët banesa me qera  në Qendër të qytetit. Banesa është në katin IV-të, dhe ka sipërfaqe prej 90m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari,dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me rrymë), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërësi.

 • ID: 328
 • Adresa: Rr. Mis Edit Durham - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 90
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »