Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Mehmet Gradica – Bregu i Diellit

125,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Shitet banesa luksoze në lagjën Bregu i Diellit,  të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”ONTEX”. Banesa është në katin e I-rë, ka sipërfaqe prej 89m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon,  ashensor, … Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Në çmim eshtë e perfshirë vetëm kuzhina!

 • ID: 208
 • Adresa: Rr. Mehmet Gradica – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 89
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »