Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Mehmet Gradica – Bregu i Diellit

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Lëshohët banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit me një pamje të mrekullueshme që gjindet afër Sh.F. Ismajl Qemajli. Banesa është në katine e IV-të, që ka sipërfaqe prej 80m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari,  dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon 20m², një garazhë 29m²…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërsi!

 • ID: 273
 • Adresa: Rr. Mehmet Gradica – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 80
 • Garazha: 1
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »