Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Major Mehmet Bushi – Bregu i Diellit

140,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit (Zona Perëndimore), afër qendrës tregtare. Banesa është në katin e tretë dhe ka një pozit shume të bukur me pamje nga të dyja anët, në lindje dhe perendim, që ka sipërfaqe prej 76m², (Neto) dhe përbëhet: nga një sallon, kuzhinë dhe trepezari të ndarë, dy dhoma gjumi, një banjo, një wc,  tre ballkona,…Në banesë ka ngrohje qëndrore me Termokos, ujë dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 171
 • Adresa: Rr. Major Mehmet Bushi - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 76
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »