Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Major Mehmet Bushi – Bregu i Diellit

600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin përdhes e lartë, që ka sipërfaqe prej 110m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo, një toalet, dy ballkon, shpajz, oxhak/kamin, parking privat, oborr, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është pjesërisht e mobiluar.

 • ID: 344
 • Adresa: Rr. Major Mehmet Bushi - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 110
 • Kat Përdhes
  Translate »