Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3

Lëshohet Objekti Afarist me qera që gjindet në Magj. Prishtinë – Mitrovicë, me një lokacion shumë strategjikë, me akses shumë të mirë në rrugën kryesore. Objekti ka mbi 700m², të dedikuara për nevoja logjistike, hapsira për zyre dhe aktivitete të ndryshme komerciale, që posedojnë, 1 banjo/wc,  vedë paking, dhe ka mundesi për ndarje paciale (të zyreve, depove) sipas kërkesës …..

 • ID: 24
 • Adresa: Rr. Magjistralja Prishtinë - Mitrovic
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 700
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »