Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Luan Haradinaj – Qendër

1,000 /muaj

 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • ID: 09
 • Adresa: Rr. Luan Haradinaj - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000 Prishtinë
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 100
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »