Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Lordi Bajron – Aktash

126,740

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Shitet banesa në lagjen Aktash me një pamje fantastike nga qyteti që ka 115.22m². Banesa është në katin e nëntë dhe ka: një sallon, një kuzhinë, tri dhoma gjumi, 2 banjo plus,  ballkon, shpajz, ngrohje qendrore, uje dhe rrymë 24h. Banesa  ka pamje nga të dyja anet, në lindje dhe përendim që ofron një ambient të këndshem dhe funksional! Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 124
 • Adresa: Rr. Lordi Bajron - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 115
 • Kat 9
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »