Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Lordi Bajron – Aktash

950 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Lëshohet banesa me qera në lagjen Aktash, në kompleksi banesor “Prishtina Stars”. Banesa është në katin e dhjetë që ka 98m² dhe posedon: 1 sallon, kuzhinë dhe trepezari ndaras, dy dhoma gjumi, njëra dhomë e gjumit posedon edhe banjo, ballko, shpajz, banjo/wc, kondicioner, ngrohje qëndrore (me rrymë), garazhë, lift,  ujë dhe rrymë 24h,….Banesa është e mobiluar në mënyrë moderrne.

Të gjitha shpenzimet janë të përfshiera në qmimin e banesës!

 • ID: 321
 • Adresa: Rr. Lordi Bajron - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 98
 • Garazha: 1
 • Kat 10
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »