Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Lidhja e Prizrenit – Tophane

2,800 /muaj

 • 1.Përdhesa-Lokali
 • 2.Kati I-rë
 • 3.Kati II-të
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet lokali me qera në lagjën Tophane. Lokali nga tri kate P+2 që gjithësejt i ka  310m². Lokali përbëhet nga tetë hapësirë pune, tri banjo, dy ballkona…. Lokali ka ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h dhe ka një ambient pune mjatë të mirë.…

 • ID: 137
 • Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit - Tophane
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 310
 • Kat P+2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »