Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Pejton, me një pamje fatastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin pestë, dhe ka 220m²  që përbëhet nga pesë hapësira pune, një sallon, një kuzhinë, dy banjo,  dy ballkon, një shpajz,…. Banasa (Zyra)  ka nje ambient pune mjat të mirë dhe të qetë. Zyrja ka ngrohje qendrore (me Termokos), lift, ujë dhe rrymë 24h,  dhe ipet me qera për afarizëm ose për banim…

 • ID: 71
 • Adresa: Rr. Kosta Novakoviq – Pejton
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 220
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »