Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3

Lëshohet lokali me qera ne lagjen Pejton. Lokali ka një njësi, një banjo, parking para  lokalit, klimatizim, ventilim, alarm dhe nxemje qëndrore të qytetit.

 • ID: 02
 • Adresa: Rr. Kosta Novakoviq - Pejton
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Hapsira Totale: 120
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »