Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

700 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohet banesën me qera në lagjen  Pejton qe ka 98m2. Banesa është në katin e IX – të, ka dhomën e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo plus wc, ballkon, ngrohje qëndrore (Termokos) ,….Banesa ështe e  pa mobiluar por mobilohet sipas kërkesës.

 • ID: 16
 • Adresa: Pejton - Prishtinë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 98
 • Kat 9
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »