Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)

57,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor “EXDC”. Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 52m², dhe përbëhet nga një sallon,  kuzhinë dhe tryezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet.

 • ID: 237
 • Adresa: Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 52
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »