Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Kaçaniku – Lagjja e Muhaxherëve

78,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në lagjën e Muhaxherëve. Banesa është në katine e VI-të, që ka sipërfaqe prej 82m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, nje banjo, njëwc, dy ballkona, shpajz, dy lifta…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e pa mobiluar që si e tillë edhe shitet!

 • ID: 183
 • Adresa: Rr. Kaçaniku - Lagjja e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 82
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »