Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Jusuf Gërvalla – Kalabri (Emshir)

135,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor “DARDHA”. Banesa është në katin e gjashtë, që ka sipërfaqe prej 111m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, garazhe (nëntoksore), ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet.

 • ID: 240
 • Adresa: Rr. Jusuf Gërvalla - Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 111
 • Garazha: 1
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »