Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Josip Rela – Tophane

97,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Shitet banesa në lagjën Tophane. Banesa është në katin përdhes, ka sipërfaqe prej 93m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjoplus njëwc, dy ballkona, shpajz, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,…Në çmim eshtë e perfshirë vetëm kuzhina!

 • ID: 207
 • Adresa: Rr. Josip Rela - Tophane
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 93
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »