Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

550 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet banesen me qera në lagjen Qafa. Banesa është në katin e shtatë dhe ka 85m2: ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, klimatizim, kamin, e mobiluar komplet.

 • ID: 14
 • Adresa: Rr. Josip Rela - Qafa
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 85
 • Garazha: 1
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »