Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve

62,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa (Garsionere) në lagjen e Muhaxherëve që ka 44.3m². Banesa është në katin e gjashtë dhe ka: një sallon me kuzhinë dhe tryezari, 1 banjo, ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h. Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 300
 • Adresa: Rr. Jashar Salihu - Lagja e Muhaxherëve
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 44
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »