Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

102,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjën Mati I afër rrugës B – mbrapa Royal Mall. Banesa është në katin e I-rë, ka sipërfaqe prej 135m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo, një wc, një shpajz, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e sapondërtuar!…

 • ID: 203
 • Adresa: Rr. Isuf Sokoli – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 135
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »