Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ismet Hoti – Mati I

850 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet lokali me qera në lagjën Mati I. Lokali është në katin përdhes që ka 159m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune me mundësi ndarje, një banjo, parking…. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…

 • ID: 115
 • Adresa: Rr. Ismet Hoti – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 159
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »