Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

49,500

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën  Dodona, është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 52m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari,  një dhomë gjumi, një banjo, një ballkona…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet.

 • ID: 148
 • Adresa: Rr. Ismail Dumoshi - Dodona
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 52
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »