Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Imzot Nikë Prela – Ulpiana

2,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Ulpianë. Lokali është në  katin përdhes, që ka  600m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, një  banjo, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë,!…

 • ID: 94
 • Adresa: Rr. Imzot Nikë Prela – Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 600
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »