Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Ulpianë. Lokali është në dy kate, bodrum 70m² dhe pëdhesë 60m² gjithësejt 130m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një  banjo…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • ID: 89
 • Adresa: Rr. Imzot Nikë Prela - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat Përdhes
  Translate »