Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Imzot Nikë Prela – Ulpiana

37,000

 • 1a
 • 2a
 • 3a
 • 4a
 • 5a
 • 6a
 • 7a
 • 8a

Shitet banesa (Garsionere) në lagjen Ulpiana afër Sh.F ,,Hasan Prishtina” që ka 30m² (Neto). Banesa është në katin e katërt (jo i fundit) dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe trepazari, një banjo, koridor, ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h. Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 176
 • Adresa: Rr. Imzot Nikë Prela - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 30
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »