Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Imzot Nik Prela – Ulpiana

55,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa ne lagjen Ulpiana (afer Sh.F. Hasan Prishtina) qe ka 49m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin V, dhe ka: sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 banjo, ballon, ngrohje qendrore të qytetit.

 • ID: 02
 • Adresa: Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 49
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »