Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

80,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Shitet banesa ne lagjen Ulpiana (afer Sh.F. Hasan Prishtina) qe ka 64m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin 1, dhe ka: sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, 1 banjo, ballon, ngrohje qendrore të qytetit.

 • ID: 08
 • Adresa: Rr. Imzot Nik Prela – Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 64
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »