Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Imzot Nik Prela – Ulpiana

130,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet lokali në lagjën Ulpiana që ka 59m² me fletë poseduese. Lokali është në përdhes që perbëhet prej dy njësive, një banjo, ngrohje qendrore me termokos, ujë dhe rrymë 24h,…. Lokali është shumë i përshtatshër për afarizëm!

 • ID: 16
 • Adresa: Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 59
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »