Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

72,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në lagjën Ulpiana në objektin Beni Dona. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 67m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, nje banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar!

 • ID: 187
 • Adresa: Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 67
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »