Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

100,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Shitet banesa në lagjën Ulpiana afër fontanes. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 95m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, nje banjo, një wc, dy ballkona, shpajz, bodrum,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar!

 • ID: 178
 • Adresa: Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 95
 • Bodrum: 1
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »