Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Iljaz Agushi – Qendër

2,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet lokali dhe zyret me qera në Qendër të qytetit. Lokali është në katin përdhes që ka 90m², ndërsa zyret janë në katin e parë 110m² , dhe përbëhet nga katër hapësirë pune, tri banjo, parking,…. Lokali  ka një ambient pune mjaftë të mirë . Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h,…

 • ID: 121
 • Adresa: Rr. Iljaz Agushi - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 220
 • Garazha: 1
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »