Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

380 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Bregu i Diellit, Zona Perendim. Banesa është në katine e tretë, që ka sipërfaqe prej 100m², dhe përbëhet nga një sallon,  kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo + 1 WC, një ballkon, shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e renovuar.

 • ID: 81
 • Adresa: Rr. Ilir Durmishi - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 100
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »