Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

85,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8

Shitet banesa ne lagjen Dardania qe ka 74m2. Banesa eshte në katin IV, dhe ka: sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballon, ngrohje qendrore të qytetit.

 • ID: 04
 • Adresa: Rr. Ilaz Kodra - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 74
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »